Kaasaegne ja klassikaline – KNOT


Jaapani disainer Tatsuo Kuroda on loonud tooli Normann Copenhagenile, mis ühendab klassikalised materjalid kaasaegse esteetikaga. Knot tool on puhta ja lihtsa välimusega, mis viib mõtted klassikalisele 1950ndate mööblile. Üldmulje määravad detailid - domineeriva painutatud puidu ümber on keeratud naturaalne sõlmpael, mis pakub ka optimaalset istumismugavust.


Image result for Tatsuo Kuroda

Tatsuo Kuroda on lõpetanud Tama Kunstiülikooli Jaapanis ja on töötanud toote- ja mööblidisainiga alates 2006 aastast. Struktuurseks komponendiks Knot toolil on seotud pael, mis pakub istumisel tuge ja stiilset visuaali, ning hoolimata Tatsuo Jaapani taustast on ta inspireeritud traditsioonilisest Skandinaavia disainist .


Tatsuo Kuroda selgitab: “Minu mõtted Knot'i luues oli luua tool, mis tõlgendaks end ise - tool mis on üheaegselt klassikaline ja kaasaegne. Olen inspireeritud Taani disaini klassikast, milleks on funktsionaalsus ja esteetika samaaegselt." 

Knot toolil on kõik omadused, mida ootame ühelt toolilt, ning kaasaegne Skandinaavia välimus käib käsikäes funktsionaalsusega - väga hea istumiseks. Tulemuseks on mugavus nii kehale kui ka silmale.


Eelmine
Uus viis kogeda tipptasemel disaini
Järgmine
WOW kui lahe on WOH

Vastused puuduvad

Email again: