POUL MADSEN: A(R)T HOME

Poul Madsen - Normann Copenhageni asutaja ja kaasomanik

Poul Madsen on mees, kes seisab uhkelt Normann Copenhageni brändi taga. Lahkelt lubas ta ka piiluda enda Kopenhaagenis paiknevasse korterisse. Hubane korter asub Østerbro linnaosas, kus Poul tunneb ennast tõesti koduselt.

Art home Poul Madsen

Poul Madsen oma kodukontoris. Silmatorkav valgusti on loonud hollandi disainer Marcel Wanders. Väikese merineitsi skulptuuri autoriks on Edvard Eriiksen, kelle loodud originaalversiooni asub Kopenhaageni sadamas.

Pouli korter on 200m2 suur ning seal elab ta koos naise ja tütrega. Pouli kodu on täidetud erinevate disaini- ning kunstiteostega. Muidugi leiab tema kodust ka mitmeid Normann Copenhageni elemente. 

Art home Poul Madsen

Poul on täitnud tühja nurga vahvate Normann Copenhageni Era toolidega ning HushMitNavn kunstiteostega.

Pouli jaoks on oluline usaldada oma sisetunnet nii koduse interjööri kujundamisel kui ka Normann Copenhageni brändi kallal töötades. Mööbliese või aksessuaar peab teda kuidagi kõnetama. Eriti pöörab Poul rõhku vormile, värvile ning funktsionaalsusele.

Art home Poul Madsen

Pouli üks lemmikkunstnikke on HuskMitNavn, kelle teostega on ta kaunistanud terve koridori.

Art home Poul Madsen

Elutoas paikneb maal "Wherever You Go IS Where You Are", mille autoriks on Jens Hedin. See loob mõnusa värvigamma seal samas paikneva taimega.

 

Oma kodu puhul hindab Poul minimalismi ja rahulikkust. Ta usub, et kunst ja interjöör on üksteisega tihedalt seotud ning talle meeldib segada klassikalisi disainielemente Normann Copenhageni disainiga.

Art home Poul Madsen

 Efektne Bell lamp loob mõnusa sümbioosi seinal asuva maaliga. Maali autoriks on taani kunstnik Marie Bancks.

Art home Poul Madsen

Oma igapäevases töös otsib Poul inspiratsiooni erinevatest valdkonadest, nagu näiteks reisimine, kunst, interjöör ja disain.



Järgmine
Toj - et Sinu riided tunneksid end stiilselt

Vastused puuduvad

Email again: